IMG_8878.JPG
IMG_1597.JPG
IMG_8409.JPG
IMG_0591.JPG
IMG_8610.JPG
IMG_9900.JPG

NĚCO MÁLO

O NÁS

Hory, příroda, dobrodružství...to celé smícháš dohromady a přidáš početnou rodinu, špetku pochopení, spoustu fantazie, kapku adrenalinu, zahrneš to cestováním a nakonec posypeš láskou k tomu všemu.

Potom to strčíš do caravanu a necháš to je tak na 90km/h. A necháš to tam zrovna podle nálady, nápadů a počasí:) Výsledek není nikdy znám, ale většinou z toho vznikne spousta nezapomenutelných zážítků, příhod. ale i zkušeností a ponaučení. 

 

Tak to jsme my #familyof6. Dva prcci, dva pejci (australští ovčáci) a my dva:) Sandra  a Roba.

Milujeme hory, na lyžích i na prkně a v létě zase na biku. A toto všechno rádi spojujeme společně s cestováním. Poznáváme rádi nová místa, sbíráme zkušenosti i zážitky a někdy hlavně i naše hranice - hranice toho co se všechno dá podniknout společně s prckama a bafákama:) 

Dlouhé roky jsme si půjčovali různé obytňáky, abychom poznali co nám nejvíc vyhovuje....Jenže s přibývajícími členy posádky se nároky dost měnily:) Ale u toho nejdůležitějšího jsme pořád zůstali. Chceme trávit čas v přírodě a na horách, chceme sjíždět kopce zasypané sněhem a v létě to všechno poznávat na kolech. Potřebujeme něco kam narveme veškeré naše vybavení, ale zároveň si chceme dopřát i nějakou pohodu, abychom to všechno společně zmákli.

A jednoho krásného dne jsme narazili na jedno parádní řešení. Offroadový caravan. 

Malý, lehký, odolný, čistý design, komfort a zároveň nadupaný offroďák co zdolá jakýkoliv terén. Nabízí přírodu, volnost, zážitky i adrenalin a hlavně cesty, na kterých ostatní končí.

Tento náš malý overlanďácký projekt dotahujeme pomalu do konce a my jsme moc rádi, že ho můžeme nabídnout i vám.

Stali jsme se autorizovanými prodejci produktů Crawler a rozleji i půjčovnu, kde si můžete tady ty offroaďáky vyzkoušet.

Chceme vám nabízet zážitky, dobrodružství a krásné chvíle strávené s těmi co vyrazíte. Chceme se i s vámi seznamovat, sbírat zkušenosti, vyměňovat rady a smát se u vyprávění zážitků. Buďme jedna velká overland family :) 

Moc se na vás těšíme....

Sandra a Roba

 
backi_adventure_crawler_trc_358_cz (45).JPG